I v Atletickém čtyřboji se nám dařilo

Dalším atletickým závodem, kde se můžeme pochlubit dosaženými výsledky byl Atletický čtyřboj 10. května a opět na stadionu Jiskry v Otrokovicích.
Rovněž jsme startovali ve všech čtyřech kategoriích a všechny kategorie obsadily medailová umístění. Mladší a starší děvčata obsadila 3. místa, mladší žáci 2. místo a starší žáci dokonce zvítězili. V kategorii jednotlivců si nejlépe vedl Marek Kunčar, který zvítězil. Poděkování za reprezentaci patří: Jakubu Kračinovi, Marku Kunčarovi, Martinu Pšenčíkovi, Karlu Mlčúchovi, Sebovi Bittó, Aničce Tkadlecové, Tereze Marčíkové, Kristýně Všetulové, Lucii Srnové, Aničce Skalníkové, Darji a Lindě Máčalovým, Sabině Kolomazníkové, Ladě Karlík, Míši Maršálkové, Zbyňovi Doleželovi, Vojtům Pražákovi a Pozzimu, Tomáši Srnovi a Petru Šindlerovi.

Celkové výsledky naleznete … zde …