Florbalová cesta z okrsku až do krajského finále

Trochu jsme v tom listopadovém florbalovém zmatku na naší škole pozapomněli na nejmladší kategorii chlapců 3. – 5. ročníku, která letos velmi úspěšně reprezentovala naší školu.
Družstvo ve složení: Sam Dastych, Matěj Kunčar, Štěpán Hanák, Igor a Kryštof Norkovi, Alex Grivalský Miklík, Adam Zuzaník, Matěj Tkadlec, Simon a Tomáš Zavadilovi a Jaroslav Němeček si prozatím vede velmi úspěšně.
8.11. zvítězili v okrskovém kole ve florbalu v Želechovicích, kde si vedli naprosto suverénně. S DDM Astra Zlín 5:2, se ZŠ Jasennou 5:1, s E. Zátopka Zlín 2:0, se ZŠ a MŠ Hvozdná 5:2 a s domácími Želechovicemi jsme začali trochu čarovat se sestavou a podcenili soupeře 3:3. I tak to na vítězství stačilo.
15. 11. jsme se vypravili do Zlína na Okružní, kde se konalo okresní finále. V úvodním utkání s TGM Otrokovice jsme zvítězili 8:5 a domácí Okružní deklasovali vysoko 13:2.
Hned další týden 21. 11. jsme postoupili do krajského finále v Uh. Brodě. Úvodní utkání jsme prohráli s Slovan Kroměříž těsně 6:5. Ze začátku jsme vedli, ale koncovku chlapci nezvládli. V dalším utkání s TGM Otrokovice, která rovněž postoupila, jsme zvítězili 5:1, se Sportovní Uh. Hradiště jsme si poradili 4:1 a v posledním utkání s domácím Brodem Mariánské náměstí zvítězili 5:2.
To jestli postupujeme dále do dalšího kola a hlavně kam v tu chvíli ještě nebylo jasné. I tak chlapcům obrovský dík za kus odvedené sportovní práce.

 

Foto z turnajů – výběr