V minikopané jsme bojovali, ale nevyšlo to

23. dubna jsme vycestovali do Napajedel, kde se konalo okresní kolo v minikopané. Původně měla být soupiska úplně jiná, početnější, ale spousta žáků devátých tříd se z nějakého “neznámého” důvodu omluvila. Počasí neslibovalo žádná tepla, ale i tak se hrálo za každého počasí.
V úvodním utkání ve skupině jsme si hladce poradili se ZŠ Tlumačov 6:0. Chlapci běhali, na hřišti se viděli a i na výsledku to bylo znát. V druhém utkání s Vizovicemi jsme dostali smolnou branku. Přestali jsme běhat a i když jsme soupeře tlačili, nepodařilo se vyrovnat. Utkání skončilo 0:1. Pokud jsme chtěli postoupit ze skupiny do semifinále museli bychom porazit domácí 2. ZŠ Napajedla. Zase smolná branka hned v úvodu utkání a v zápětí další. Chlapcům se podařilo alespoň výsledek snížit na konečných 1:2. Přestali běhat a rovněž i malý počet hráčů bez střídání udělal v důležitém utkání své.
V dalších dvou utkáních už jsme si vítězný výsledek nenechali vzít. 3:1 s Vlachovicemi a 9:4 s 1. ZŠ Napajedla. Páté místo v turnaji, bylo alespoň malou náplastí na naše slibné ambice.
I tak patří poděkování chlapcům, kteří byli ochotni jet a reprezentovat naší školu v takové zimě. Jednalo se o tyto hráče: Vojta Pozzi, Zbyňa Doležel, Kryštof Zuzaník, Míša Pátek, Ivan Kvapil, Míchal Kubík, Franc Josef Karlík a Lukáš Zach.