Postupujeme!

Ano, postupujeme s týmem mladších žáků do okresního kola a to z 1. místa. 23. září se na domácí půdě odehrálo okrskové kolo mladších žáků, kategorie III. Okrsku se zúčastnilo celkově šest družstev a do okresního finále postupovaly pouze dva týmy.
Úvodní utkání s Církevní Zlín jsme začali trochu rozpačitě. Nechali si vstřelit úvodní branku a celých 10 minut z 15 minutové hrací doby čekali na vyrovnání. Chlapci moc chtěli a to se podepsalo na nervozitě. Konečně vyrovnávací branka. Tlačili jsme, ale nedařilo se. Až v závěru nešťastná branka v síťce soupeře na konečných 2:1 v náš prospěch. Pak už začal brankostroj. S Kvítkovou Zlín 5:0 a v semifinále s Tlumačovem 7:0. V opětovném utkání o 1. – 2. místo s Církevní Zlín už jsme nenechali nic náhodě a zvítězili 5:2. Do okresního kola z našeho okrsku tedy postupují domácí “Máneska” a Církevní Zlín, třetí skončila Slovenská Zlín, na 4. místě Tlumačov, páté Vizovice a šestá Kvítková Zlín.
Naši školu reprezentovali: bratři Ťopkovi Jakub a Jan, Víťa Šindelář, Martin Pšenčík, Jonáš Konior, Dan Válek, Martin Fošnár, Dan Štach Kryštof Zuzaník, David Novotný v brance a Kuba Kračina.