Pohár rozhlasu v atletice se povedl na výbornou

V pátek 5. května se uskutečnilo na stadionu TJ Jiskra Otrokovice okresní finále Poháru rozhlasu v atletice. “Máneska” měla tentokrát zastoupení ve všech čtyřech kategoriích žactva.
Mladší a starší žáci zvítězili a postupují do krajského kola. Mladší žákyně mohou postoupit na body, ale musí počkat na výsledky všech dalších okresních kol.
Za nejhodnotnější výsledky lze považovat: skok daleký mladších žáků, kde jsme obsadili hned první tři místa. Zvítězil Sebastien Bittó, druhý skončil Karel Mlčúch a na třetím místě Marek Kunčar. Obdobný kousek se podařil i starším žákům ve vrhu koulí, kde zvítězil Vojta Pražák, druhý skončil Filip Staněk a třetí místo obsadil David Marčík. Z dalších výkonů, které se našim závodníkům povedly stojí za zmínku vítězství ve skoku vysokém Marka Kunčara a vítězné štafety 4x 60m v kategorii mladších žáků a starších žákyň ve složení: Kunčar, Pšenčík, Kračina a Mlčúch a Lada Karlík, Bahulová, Kolomazníková a Máčalová.

Podrobné výsledky naleznete …zde…