Otrokovický halový mítink na výbornou

24. ročník Otrokovického halového mítinku 8. 2. skončil pro Mánesku opět úspěšně. Zásloužili se o to především atleti Lucka Srnová, která zvítězila v běhu na 40 y. Na 40y překážek si doběhla pro 2. místo a ve skoku dalekém skončila na 3. místě. Dalším úspěšným závodníkem na medailových pozicích se stal Marek Kunčar, když zvítězil ve skoku dalekém.
Nelze opomenout další závodníky Mánesovy školy, kteří se nemalou měrou zasloužili o medailová umístění v soutěži družstev ve sprintu 2. místo a ve skoku dalekém 3. místo. Naši školu na halovém mítinku reprezentovali: Martin Pšenčík, Zbyněk Doležel, Vojta Pozzi, Tereza Marčíková, Anička Tkadlecová, Klára Pavlištíková, Kristýna Všetulová, Karolína Hřibová, Anička Skalníková Natka Doleželová a Sebastian Bittó, který si vedl na svých prvních atletických závodech na výbornou.

Pár foto vzpomínek na halový mítink …. a … kompletní výsledky zde