“Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se”

“Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se”, tak znělo Coubertinovské heslo, zakladatele novodobých olympijských her, které se nám v okresním kole v házené 10. října. podařilo bezezbytku naplnit.
I když jsme v družstvu měli dva házenkáře, ani to nestačilo na žádný zúčastněný tým. Hned v úvodním utkání proti 2. ZŠ Napajedla jsme prohráli 8:13. Petru Šindlerovi v brance se vůbec nedařilo a pouštěl snad všechny střely, které na něho letěly. V dalším utkání s ZŠ Zlín, Křiby to bylo totéž a s házenkářskou školou jsme prohráli vysoko 4:21. Soupeř těžil z rychlých protiútoků. V posledním utkání s 1. ZŠ Napajedla jsme rovněž prohráli vysoko 5:19. V obou utkáních s napajedelskými školami bylo vidět, že se ve městě hraje házená a chlapci to umí. Celkově jsme obsadili 4. místo a poděkování za ochotu reprezentovat patří: Petru Šindlerovi, Davidu Marčíkovi, Matyáši Vodárkovi, Adamu Hoferkovi, Lukáši Sedlákovi, Martinu Hubockému, Lukáši Pospíškovi, Vojtu Pražákovi, Filipu Zábojníkovi, Teodoru Švikovi a Tomáši Srnovi.

Pár fotek z turnaje