Na jubilejním 25. ročníku Otrokovického halového mítinku jsme se neztratili.

I když jsme v minulosti byli zvyklí na bohatější medailovou úrodu, i tak se atletické družstvo ve složení: Tereza Marčíková, Lucie Srnová, Lada Karlík, Kristýna Všetulová, Klára Hana Pavlištíková, Marek Kunčar, Karel Mlčúch, Vojtěch Pozzi, Michal Kubík, Martin Pšenčík, Matyáš Řezníček, Matěj Kunčar a Daniel Zajíček neztratilo a párkrát to na stupních vítězů cinklo. V běhu na 40y překážek si Matyáš Řezníček doběhl pro třetá místo. Na 40y skončila Lucka Srnová na druhém místě a ve skoku dalekém z 57 závodnic skončila na 3. místě. To těsně před medailovými branami skončili ve skoku dalekém na 4. místě Karel Mlčúch a Dan Zajíček a ve skoku vysokém Maty Řezníček rovněž. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem reprezentantům Mánesky za vzornou reprezentaci, i když se jim nepodařilo dosáhnout medailového umístění.

Pár fotek z mítinku…