Florbalová cesta za vítězstvím

29. listopadu se na Mánesce už tradičně konalo okresní finále populárního Čeps Cupu. No a naše Máneska samozřejmě nemohla chybět.
Hrálo se na dvou zmenšených hřištích současně ve dvou skupinách s počtem hráčů 3+1.
V prvním utkání jsme vysoko porazili ZŠ a MŠ Tečovice 9:0. Ve druhém utkání s Komenského I Zlín jsme soupeři dovolili uhrát alespoň jednu branku 7:1. V dalším utkání ve skupině s Okružní Zlín jsme zvítězili rovněž vysoko 10:1.Poslednímu družstvu ve skupině ZŠ a MŠ Církevní jsme nedali žádnou šanci a utkání skončilo s nulou 4:0.
V semifinále na nás čekal tým Kvítková Zlín, který postupoval z druhého místa až na rozdíl skóre. Zdálo se, že byl nejtežším soupeřem turnaje a utkání skončilo těsným výsledkem 2:1.
Finále jsme odehráli s věčným otrokovickým rivalem TGM. Chlapci si dobře obsazovali soupeře. Nenechali mu už od začátku prostor ke střelbě a ihned využívali jeho chyb ve svůj prospěch . Zaslouženě jsme zvítězili 4:2 a postupujeme v Čeps Cupu do krajského finále, které se uskuteční v lednu příštího roku.
Chlapcům obrovský dík za bojovnost a touhu po vítězství. Bylo to z nich cítit a proto nadpis tohoto příspěvku jsem už napsal dávno předem.
Reprezentovali:
Sam Dastych, Matěj Kunčar, Štěpán Hanák, Igor a Kryštof Norkovi, Alex Grivalský Miklík, Adam Zuzaník, Matěj Tkadlec, Simon a Tomáš Zavadilovi a Jaroslav Němeček

Pár foteček z naší cesty za vítězstvím