11. místo ve finále soutěže Talenty pro firmy

V pondělí 17. června vyrazil tým Continental Barum do Prahy na národní finále T-PROFI Czech Skills Junior v oboru mechatronik. Součástí týmu byli studenti 2. ročníku SPŠ Otrokovice – Dominik, Patrik a Ríša a naši žáci z V. C – Petr, Matěj a Štěpán, který zastoupil zraněného Vildu.

Po příjezdu do hotelu Aquapalace v Čestlicích jsme vyrazili na zmrzlinu, pak na dvě hodiny v Aquaparku a na parádní večeři. Pondělí jsme zakončili slavnostním zahájením 8. národního finále T-PROFI.

Úterý 18. června se neslo v soutěžním duchu. Museli jsme postavit auto na dálkové ovládání, nabíjecí a servisní stanici. Celou soutěž zakončili řidič Patrik a servisní technik Richard finálovou jízdou.

Děkujeme týmu Continental Barum za důstojnou reprezentaci a skvělé 11. místo ve finále této náročné soutěže nejen ve stavění z Merkuru.