V Poháru rozhlasu v atletice jsme se neztratili.

V pátek 20. května se v Uh. Hradišti uskutečnilo krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou v atletice žactva základních škol. Této soutěži předcházela okresní kola a v obou soutěžích jsme se neztratili. Mladším žákům se podařilo do krajského kola postoupit přímo z 1. místa a mladší děvčata postupovala do krajského finále na body.
V Uh. Hradišti obě družstva obsadila čtvrtá místa. Chlapcům ke 3. místu scházelo pouhých 30 bodů. Za zmínku stojí vítězství Vojty Pozziho a 2. místo Zbyňka Doležela v běhu na 1km. Druhé místo a osobní rekord Míši Maršálkové ve skoku vysokém výkonem 142cm. Třetí místo ve skoku dalekém Zbyňka Doležela výkonem 489cm. V absolutním pořadí získal Zbyňa nejvíce bodů.
A kdo další nás v krajském finále reprezentoval? Mlčúch Karel, Kunčar Marek, Doleželová Natálie, Srnová Lucie, Dobiášová Viktorie, Pavlištíková Klára, Pozzi Vojtěch, Valouch Radim, Doležel Zbyněk, Fagulec Jan, Dobiášová Elen, Verbík Maxim, Máčalová Darja,Kramlová Daniela a Maršálková Michaela. Všem reprezentantům školy děkujeme.

Pár fotek z okresního a krajského finále…