V “Mekáči” jsme zabojovali.

Takto hovorově nazývají žáci I. stupně celorepublikovou postupovou soutěž v malé kopané MC Donald´s Cup 2022. Je určena pro dvě věkové kategorie dětí 1. – 3. tříd a 4. – 5. tříd. Mánesce se z okrskového kola, které se konalo 21. 4. v Otrokovicích na SABu podařilo v mladší kategorii postoupit. V okresním kole 28. 4. v Brumově-Bylnici si nevedla vůbec špatně. Úvodní utkání s Všeminou vyhrála 2:1. S Brumovem a pozdějším vítězem prohrála 0:3. S Zlín, Kvítkovou remizovala 2:2 a s Zlín Okružní prohrála 0:2. V posledním utkání zabojovala a deklasovala Luhačovice 6:1. Tento výsledek nás vynesl vzhledem k vzájemnému utkání při rovnosti 7 bodů se Všeminou na konečné 3. místo.
Komu je třeba poděkovat za vzornou reprezentaci školy v družstvu Mánesky? Jakubu Dubovi, Sebastianu Grecovi, Sáře Holotíkové, Matěji Kašparovi, Joelu Novosadovi, Alexi Leonardu Overallovi, Vojtěchu Skopalíkovi, Denisu Veselému a Adamu Zuzaníkovi v brance.

Foto z turnaje