Ve florbalu se nám nepodařilo postoupit

V okresním kole mladších žáků ve florbalu 27. září se nám nepodařilo postoupit. V úvodním utkání jsme s E. Zátopka Zlín podali mimořádný výkon. Když se proti nim postavili hráči hokejového klubu o dvě hlavy vyšší a vyspělejší po fyzické stránce, nikdo nepochyboval o tom, že toto utkání bude pro E. Zátopka snadnou kořistí. Ale naši hráči to nevzdali a zabojovali. Hned první branka v síti soupeře rozčarovala. Následovalo vyrovnání. Pak ale naši zvýšili na 2:1 a utkání drželi ve své režii. Následovalo opět zvýšení na 3:1 a v závěru utkání soupeř rezignoval a došlo na konečný stav 4:1 v náš prospěch. Pak už následovala samá těsná vítezství. Ve skupině s 2 ZŠ Napajedla 2:1, v semifinále s Církevní ZŠ Zlín 3:2. Ve finále jsme se opět setkali s E. Zátopka a ten si herní režii už pohlídal. Na našich se projevila už nastupující únava a začali jsme dělat chyby. Soupeř fyzicky vyspělejší toho využil a v posledním utkání jsme prohráli 3:0. Avšak není se za co stydět. Bojovali jsme statečně. Poděkování pratří: bratrům Kubovi a Janovi Ťopkům, Víťovi Šindelářovi, Martinu Pšenčíkovi, Jonáši Koniorovi v brance, Danu Válkovi, Martinu Fošnárovi, Danu Štachovi Kryštofu Zuzaníkovi, Davidu Novotnému, Marku Kunčarovi a Kubovi Kračinovi.

 

Zde je pár foteček z turnaje